Efektywność swoich treningów podniesiesz poprzez użycie sprzętu, który wykorzystywany jest w treningach na naszej platformie treningowej, a który w cenie promocyjnej znajdziesz w zestawie super shape przygotowanym przez Agatę Dąbrowską

Co znajdziesz w zestawie?

  • Mini bands – małe i wygodne gumy oporowe, które zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu możesz zabrać je praktycznie wszędzie! W zestawie znajdziesz aż cztery różne gumy, każdą o innym stopniu oporu, dlatego ten jeden zestaw będziesz mogła wykorzystywać do ćwiczeń różnych partii ciała przez cały czas swojej treningowej przygody – wraz z czynieniem postępów siłowych i wytrzymałościowych, zmieniając stopień oporu gumy na coraz większy! W wielu ćwiczeniach gumy mini bands z powodzeniem mogą zastąpić ciężarki.
  • Hantle o obciążeniu 2 kg – to świetna opcja do treningów zarówno całego ciała typu FULL BODY WORKOUT, jak również do ćwiczeń skupiających się na konkretnych partiach ciała, aby rzeźbić sylwetkę oraz wzmacniać mięśnie i jeszcze bardziej mobilizować je do pracy. Hantle o niższych wagach i przyjaznym designie pomagają w przełamaniu często występujących, początkowych obaw przed treningami z „ciężarami” i w przekonaniu się, że trening z ich wykorzystaniem przynosi wielopłaszczyznowe korzyści dla zdrowia, kondycji i sylwetki, a przy tym – wcale nie jest trudny!
  • Mata yoga basis – to idealna mata zarówno do bardziej dynamicznych treningów, jak i ze względu na swoją długość – 183 cm – do sesji rozciągania i relaksacji po treningu, podczas których zapewnia wygodę całemu ciału także w pozycjach leżących. To mata, która nie ślizga się po podłożu, co jest bardzo istotne podczas wykonywania ćwiczeń zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i komfortu podczas treningów. Mata tiguar joga basis to idealne rozwiązanie do treningów w domu, ponieważ z łatwością można ją zwinąć i przechowywać zajmując minimalną ilość miejsca. A do tego jest po prostu piękna!
KUP TERAZ