W zestawie healthy body przygotowanym przez Bartka Palucha, magistra Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii AWF Warszawa ze specjalizacją z medycyny sportowej i gimnastyki korekcyjnej, który swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu i fizjoterapii zdobywał pracując z profesjonalnymi zawodnikami w polskich oraz zagranicznych klubach sportowych, znajdziesz sprzęt, który będzie niezbędny do treningów prozdrowotnych znajdujących się na platformie!

Co znajdziesz w zestawie?

  • tiguar fascia roller 30/15 cm (M) – ta rolka powinna znaleźć się w domowej siłowni każdej osoby, która chce świadomie trenować, skupiając się nie tylko na rzeźbieniu i zrzucaniu kilogramów „za wszelką cenę”, ale w takiej samej mierze także na zagwarantowaniu swojemu ciału zdrowia i sprawności. Odpowiednia regeneracja poprzez automasaż z użyciem rollera zniweluje ból i napięcia oraz przygotuje Twoje ciało na dalsze wyzwania treningowe. Jeśli te zagadnienia teraz brzmią dla Ciebie obco – nic nie szkodzi, na treningach z Bartkiem wszystkiego się nauczysz! Roller tiguar Medium, czyli roller o średniej twardości, który Bartek wybrał to swojego zestawu, to uniwersalny sprzęt, który może być stosowany zarówno przez osoby doświadczone w rozluźnianiu napięcia mięśniowo-powięziowego, jak i przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności przez osoby początkujące.
  • tiguar duo ball 24/12 cm (H) – ta rolka poprzez ucisk punktów spustowych mięśni wzdłuż kręgosłupa umożliwia głęboki masaż mięśni prostowników. To idealne rozwiązanie dla osób cierpiących z powodu silnych bólów kręgosłupa i karku, zarówno zmęczeniowych, jaki i przeciążeniowych. Ten sprzęt przeznaczony dla osób, których kręgosłup jest nadwyrężany każdego dnia, a w szczególności dla spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej. Ze względu na swój rozmiar rolka duo ball 24/12 cm będzie najbardziej odpowiednia dla mężczyzn oraz osób o większej masie ciała.
  • tiguar fascia ball 10 cm (H) – mała piłka do automasażu jeszcze precyzyjniej rozluźni spięte miejsca w Twoim ciele, dzięki działaniu punktowemu docierając w trudniej dostępne miejsca. Jej użycie wskazane jest także podczas rozgrzewki do mobilizacji barku i łopatki, czyli do odpowiedniego przygotowania ciała do czekającego go wysiłku i wynikających z niego obciążeń. Użycie rollerów zarówno przed, jak i po treningu, to świetny sposób zwiększania swojej sprawności oraz prewencji urazów!
KUP TERAZ