MAJÓWKA NA SPORTOWO

Bez względu na to czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić i wysmuklić swoje ciało,wypracować masę mięśniową lub pozbyć się ograniczającego Cię bólu pleców, kolan etc. - zadbamy o to abyś był/a w 100% usatysfakcjonowany/a z efektów.

Termin: 27 Kwietnia – 3 maja

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort **** (Sochocin, 80 km od Warszawy)

CENA – 3440 zł (*Płatność do 15.02.2018)

CENA – 3840 zł (**Płatność po 15.02.2018)

1 rata (bezzwrotna): 1240 zł (płatne przy zapisie)

POZOSTAŁA KWOTA: 2240 zł*/2640 zł** (płatne do 27.03.2018)

Relacja z pierwszej edycji obozu

Jak zapisać się na obóz ?
Zapisz się na obóz! 1.Dokonaj płatności pierwszej raty (1240 zł) na poniższe konto bankowe: Numer konta: 93 1020 1332 0000 1702 0750 4329 Dane do przelewu: Agata Dąbrowska

2. Wyślij swoje zgłoszenie (imię, nazwisko, numer telefonu, data urodzenia, potwierdzenie przelewu) na adres e-mail: agatadabrowska92@gmail.com

3.Dokonaj płatności pozostałej kwoty (2240 zł*/2640 zł**) na wyżej wskazane konto bankowe.
Informacja o wpłatach
Wpłata pierwszej raty do 15.02.2018 jest gwarancją ceny 3440 zł. Dokonanie wpłaty po tym terminie wiąże się ze zmianą ceny obozu na 3840 zł.

Jak wrócić z wakacji w lepszej formie?

Oderwij się od życia codziennego i wykorzystaj wakacje w zupełnie nowy sposób, który da Ci satysfakcje, przyjemność i lepszą formę.

Szczegółowe informacje

CO ZAWIERA CENA?
 • 6 noclegów (27.04.2018 -03.05.2018) w Hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort ****+, w pokoju 2 osobowym
 • Opiekę trenera i dietetyka oraz trenera przygotowania motorycznego i fizjoterapeuty, możliwość konsultacji
 • Bardzo bogatą ofertę sportową:
 • 2 treningi dziennie z Agatą Dąbrowską i Bartkiem Paluchem. Różne formy aktywności dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników, z obciążeniem zewnętrznym i własnego ciała, z wykorzystaniem m.in. : kettlebell, TRX, gum treningowych, mini bandów, przyborów do automasażu (rollerów, piłek do masażu powięzi i stymulacji mięśniowej). Nieograniczony dostęp do siłowni. Możliwość nieograniczonego dostępu do 25 m basenu sportowego, boiska do Beach soccera, siatkówki plażowej. Ponad to możliwość korzystania z tras rowerowych i biegowych, wyznaczonych w lesie przyległym do hotelu.
 • Bogatą ofertę dietetyczną, dzięki której dowiesz się w jaki sposób komponować posiłki, aby w zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Oferta obejmuje:
 • - pełne wyżywienie, zdrowe posiłki (regionalne produkty od sprawdzonych dostawców: warzywa, chude mięsa, ryby, jaja, sery, owoce etc.) przy wspólnym stole, napoje soft do posiłków (kawa, herbata, soki, woda), możliwość konsultacji z dietetykiem.
 • Bogatą opiekę fizjoterapeutyczną, dzięki której będziesz bezpieczny podczas obozu, a problemy z którymi przyjedziesz zostaną rozwiązane. W indywidualnych przypadkach zostaną wykonane: badanie fizjoterapeutyczne, badanie FMS, testy mięśniowe, techniki manualne, Medical Flosing, taping sportowy - Dynamic Tape.
 • Odnowę biologiczną i nieograniczony dostęp do SPA: 25 Metrowy basen sportowy, 18 metrowy basen kryty, brodzik dla dzieci, sauna fińska, łaźnia turecka, jacuzzi, grota solna.
 • Opiekę nad dzieckiem: Jeżeli chcesz spędzić aktywną majówkę z całą rodziną to żaden problem! Zadbaliśmy o to, abyście mogli spędzić ten czas razem, ale wybrane przez Was godziny osobno. Ty trenujesz, a Twoje dziecko pod opieką animatorów bawi się w najlepsze. Atrakcje oferowane dla dzieci to m.in. warsztaty kulinarne dla najmłodszych, karmienie zwierząt, leśne zajęcia i wiele więcej!
MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ Z:
 • Zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży
 • Indywidualnych lekcji pływania dla dzieci i dorosłych
 • Szkółki jeździeckiej oraz instruktorów jazdy konnej
 • Wypożyczalni rowerów
 • Spływów kajakowych w okolicy rzeki Wkra
W przypadku pobytu z dzieckiem:
 • Łóżeczko turystyczne 20 zł cały pobyt
 • Dziecko do 3 lat gratis (z rodzicami w łóżku)
 • Dziecko 3 – 8 lat 70 zł doba za dziecko
 • Dziecko 9 – 12 lat 90 zł doba za dziecko
 • Dziecko powyżej 12 roku życia 110 zł
 • Wyżywienie dla dziecka do 12 roku życia 25 zł

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort ****

Położenie obiektu

BoniFaCio Spa & Sport Resort położony jest na leśnej polanie koło miejscowości Sochocin, około 70 km na północ od Warszawy (okolice Płońska, Ciechanowa), około 24 km od Portu Lotniczego Modlin, jedynie 6 km od drogi krajowej nr 7 (zjazd w Szymakach). Lokalizacja jest nieprzypadkowa - z jednej strony bliskość Warszawy, z drugiej malownicze okolice pradoliny Wkry, nieznane jeszcze masowej turystyce.

Ruch na łonie natury

Hotel dysponuje pełną infrastrukturą sportową - basenem krytym i odkrytym, kortami tenisowymi, boiskami trawiastymi, siłownią i placami zabaw dla dzieci. W otaczających obiekt lasach i terenach łąkowych pradoliny Wkry wytyczyliśmy dobrze oznakowane trasy biegowo-rowerowe. Z przystani na rzece, oddalonej o 3 km od budynku głównego, ruszyć można na spływ kajakowy (dysponujemy profesjonalnym sprzętem wodnym).

Dla miłośników natury

Lasy wokół hotelu to dziewiczy teren pełen zwierząt, roślin i owoców, typowych dla kuchni lokalnej tutejszych miasteczek (Płońsk, Smardzewo, Ciechanów). Wykorzystujemy je w hotelowej restauracji, jako podstawę do naturalnych, zdrowych dań.

Najwyższa jakość produktów

Świeże, naturalne produkty najwyższej jakości w rękach naszego szefa to eksplozja smaków na talerzu.Usiądź w restauracji z widokiem na polanę i delektuj się naszą kuchnią, opartą na tradycyjnych recepturach i zasadach zdrowego żywienia. Tu liczy się bogactwo smaków.

Fuzja smaków

W restauracji à la carte wykwintne potrawy przeplatają się z prostymi sezonowymi daniami, jednak niezależnie od wyboru zawsze króluje smak. Nasi kucharze sięgają po lokalne mięsa, warzywa i owoce z ekologicznych upraw, leśne grzyby, doprawiając dania świeżymi ziołami. Rozkoszujcie się tradycją w nowoczesnym wydaniu, a także kuchnią z południa Europy.

Certyfikat Sloow Food

Przyjemność jedzenia łączymy z odpowiedzialnością, zrównoważonym rozwojem i harmonią z naturą, a przygotowanie dań podnosimy do rangi sztuki. Mimo miłości do śródziemnomorskich akcentów nie zapominamy o regionalnych produktach wytwarzanych tradycyjnymi metodami i spełniających restrykcyjne wymogi jakościowe.

Dlatego zostaliśmy uhonorowani certyfikatem Slow Food. Usiądź z nami, oderwij się od codzienności i bez pośpiechu delektuj smakami i zapachami.



Potrzebujesz dodatkowych informacji?

e-mail: agatadabrowska92@gmail.com

Agata Dąbrowska: +48 512 961 934

Bartek Paluch: +48 530 444 104

Zapisz się na obóz!