Wspaniałe fit wakacje

Spędź tydzień ze specjalistami z dziedziny sportu, dietetyki, fizjoterapii i zdrowego trybu życia. Daj sobie szansę na zmianę codziennych nawyków. Wykorzystaj urlop do pozytywnej zmiany przyzwyczajeń, które będą Ci towarzyszyć przez cały rok.


W trakcie fit wakacji nauczysz się w jaki sposób:

trenować aby osiągnąć zamierzone efekty

komponować zdrowe posiłki w zależności od Twoich potrzeb

dbać o swój kręgosłup oraz pozbyć się dyskomfortu bólowego w innych częściach ciała

Tego wszystkiego dowiesz się od zgranego teamu – dwójki pasjonatów sportu, ogromnie zaangażowanych w to co robią.
Agata jest dietetykiem, trenerem personalnym i specjalistą w portalu Poradniku Zdrowie, której ogromną pasją jest fitness.
Bartek to trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta sportowy pracujący z zawodowymi sportowcami, mgr wychowania fizycznego i fizjoterapii, którego największym zamiłowaniem jest piłka nożna.
Razem kumulują ogromną dawkę pozytywnej energii, dzięki której każdy może osiągnąć najtrudniejszy do zdobycia cel. Łącząc swoje sportowe pasje tworzą unikatowy projekt fit wakacji, dzięki któremu osiągniesz w bezpieczny sposób to, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe.

UWAGA! Nowy obóz treningowy. Termin obozu: 27 kwietnia - 3 maja 2018.

Zapisz się na obóz

Jak wrócić z wakacji w lepszej formie?

Regularnie treningi oraz piękny krajobraz sprawi, że doświadczysz jeszcze większej satysfakcji z wakacji. Wolny czas pozwoli Ci na przygotowanie pysznych i zdrowych potraw oraz na długi sen, a sen to podstawa regeneracji. Oderwij się od życia codziennego i wykorzystaj wakacje w zupełnie nowy sposób, który da Ci satysfakcje, przyjemność i lepszą formę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

I edycja TYGODNIOWEJ METAMORFOZY za nami! Jeśli jesteś zainteresowany kliknij link poniżej i przejdź na facebook'a lub śledź mój blog. Zobacz relację z obozu i sprawdź kiedy rusza kolejna edycja!
Zobacz relację z obozu!