Pierwszy krok do wymarzonej sylwetki

Co jeść i jak świadomie robić zakupy, aby w Twojej lodówce znajdowały się dobre produkty? To one stanowią bazę do przygotowywania pysznych i zdrowych potraw. A co powiesz na obłędnie pyszne, fit słodycze, które nie odstają smakiem od tych, dostępnych na sklepowych półkach?

Co daje Ci dobrze dobrana dieta?

Cieszysz się dobrym samopoczuciem, piękną, promienną cerą, nie masz problemów ze zdrowiem. Dobra dieta jest najwyższej jakości paliwem, zasilającym Cię podczas każdego działania.


Zrzucisz zbędne kilogramy

Zrzucisz zbędne kilogramy jedząc tylko i wyłącznie smaczne i zdrowe potrawy. Wreszcie staniesz przed lustrem i powiesz - „TO JEST TO”.

Poprawisz samoocenę

Zwalczysz kompleksy oraz niską samoocenę, wynikającą bardzo często z nadprogramowych kilogramów, które sprawiają, że nie czujesz się dobrze w swojej skórze.

Zyskasz więcej energii

Dobrze skomponowana dieta daje uczucie sytości, a nie przejedzenia. Dostarcza niezbędnych witamin i minerałów, dzięki czemu zyskasz siłę do działania każdego dnia.

Nie chcesz dłużej czekać? Zamów dietę teraz

Zamawiam teraz!
1

Konsultacja

Konsultacja dietetyczna – spotkanie lub rozmowa on-line, podczas której przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad dotyczący Twoich chorób, nawyków i preferencji żywieniowych, trybu życia, pracy i aktywności fizycznej.
2

Indywidualny plan

Na podstawie licznych informacji ustalam indywidualny plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Proces ten trwa do 7 dni.
3

Dostarczenie diety

Po 7 dniach dieta trafia do Ciebie, wraz z pełną listą zakupów, wskazówkami, poradami i innymi zaleceniami dietetycznymi. Dzięki przekazaniu diety w formie elektronicznej możesz nie tylko ją wydrukować i powiesić na lodówce, ale też korzystać z niej w każdym miejscu z telefonu.
4

Opieka On-line

Przez okres 6 tygodni od otrzymania jadłospisu, jesteś pod moją opieką dietetyczną w formie on-line – jestem do Twojej dyspozycji.